A MAJK s.r.o. céget 1996-ban vették nyilvántartásba a kereskedelmi nyilvántartásba, Ján Kukuľa üzleti kezdete azonban 1992-re nyúlik vissza, amikor először üzleti szükségleteihez (padlóburkolatok ragasztása), majd később üzleti célokra is lágyított PVC profilokat gyártott.
Az EPDM gyártására szolgáló új technológia megvásárlásával – mikroporózus gumitömítések és növekvő alkalmazotti létszám mellett – felmerült annak igénye, hogy a jogi formát korlátolt felelősségű társasággá alakítsák át, amely a mai napig folytatódik.
1992
Ján Kukuľa üzleti kezdete 1992-re nyúlik vissza, amikor először önálló vállalkozóként, később kereskedelmi célokra is puha PVC profilokat gyártott üzleti szükségleteihez (padlóburkolatok ragasztása).
1996
A MAJK sro társaságot 1996-ban vették be a kereskedelmi nyilvántartásba.
2001
2001-ben a vállalatnak sikerült megvásárolnia az addig bérelt helyiségeket, és egyúttal megszerezte az ISO 9002 szabvány szerinti minőségirányítási tanúsítványt, amely nemcsak a gyártás és a termékellenőrzés minőségének növelését biztosítja, hanem az összes folyamatot érinti. a cég.
2002
2003
2003 végén sikeresen lezárult az újraminősítési audit és megszerezték az ISO 9001 szerinti minőségirányítási tanúsítványt. Ugyanakkor sikerült egy új típusú tömítéssel – hőre lágyuló műanyaggal – gazdagítani a gyártást.
2006
2007
A 2007-es év technológiai vonal megvásárlását és a MAJK nyugdíj rekonstrukcióját hozta.
2011
2014
2015
2016
2017
2017-ben új műanyag sorral és teljesen új tárolóhellyel bővültünk egy külön épületben.
2019
2019-ben új 2-es gyártócsarnokot építettünk, és megvásároltunk egy újabb vonalat a gumi gyártásához együttes extrudálás lehetőségével.
