Ostatné výrobky

Mikroporézne dosky, PVC rohože, silikónové tesnenia a tesnenia s kovovou výstužou (kédre).

ostatne vyrobky
Share on print
Vytlačiť

EPDM-mikroporézne dosky – tlmiace
Sú vyrábané z granúl o veľkosti zrna 2-8 mm, spojených polyuretánom na báze polybutadienu. Tento výrobok je vlastne produktom odpadu, ktorý vzniká pri výrobe
profilov z EPDM-mikroporéznej gumy. Mechanicko-fyzikálne vlastnosti dosiek ich predurčujú pre vzájomné oddelenie dynamicky namáhaných častí konštrukcií, na
zníženie vibrácií a hluku. Nie sú vhodné pre povrchovú úpravu, nakoľko na ich povrchu sú viditeľné drobné čiastočky drveného odpadu. Materiál je stály voči teplotám od –
40 °C do + 80 °C. V súčasnosti sa vyrábajú v hrúbke 45 mm o veľkosti 500 x 700 mm.

Rohože z mäkčeného PVC
Možnosť použitia týchto výrobkov je pomerne široký ako v interiéri tak v exteriéri. Napr. ako rohože do spŕch, rohože na očistenie obuvi vo vstupných priestoroch budov a pod. Ich variabilita sa zvyšuje možnosťou ich rôznej farebnej kombinácie a veľkosti. Odporúčané teplotné rozmedzie pre ich použitie je od -15 °C do +70 °C. Vyrábajú sa ručným spájaním profilov z mäkčeného PVC.

Gumové dosky
Gumové dosky sa používajú v rôznych odvetviach priemyslu, kde je potrebné a nutné využiť ich hlavné vlastnosti – izolačné, ochranné a tlmiace. Rozdeľujeme ich z hľadiska použitej technológie a vstupnej suroviny na gumové (kompaktné) s mernou hmotnosťou väčšou ako 1,00 g/cm3, mikroporézne s mernou hmotnosťou do 1,00 g/cm3 a podlahové.

Hlavnými vlastnosťami sú vysoká tvárnosť, pružnosť, nepriedušnosť, nenasiakavosť, mechanická odolnosť a UV odolnosť.

Oblasťami použitie môžu byť: podlahovina, dosky do fitness centier, chodieb, štadiónov, garáži.

Najbežnejším formátom je rolka alebo výsek požadovaného formátu. Na požiadanie vypracujeme cenovú ponuku prípadne poradíme s výberom správneho materiálu.

Špeciálne materiály a zmesi
Peroxidické zmesi (kompaktné), nehorľavé materiály v zmysle (NF F 16-101, ISO 45545) zmesi v zmysle TL1010 a FMVSS 302, vodárenské materiály podľa EN681, tesnenie na protipovodňové steny, automobilové zmesi v zmysle VW 2.8.1

Odberateľ

Materiál

Prevedenie

Naša spoločnosť je výrobnou spoločnosťou. Všetky naše výrobky sú vyrábané na Slovensku. Náš dodávateľský reťazec je tvorený taktiež zo spoločností, ktoré pôsobia v strednej Európe.
Áno, na Slovensku a v Čechách máme niekoľko nezávislých predajcov, ktorý Vás „prevedú“ našim výrobným sortimentom. V prípade záujmu, nás prosím kontaktujte.
Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je vytlačovanie tesniacich profilov. V roku 2015 sme rozšírili našu výrobnú činnosť o vyrezávanie tesnení (tvarov) technológiou vodného lúča.
Aktualizácia katalógov prebieha postupným dopĺňaním novo-vyrábaných profilov, preto sa môže stať, že najnovšie tesnenia nie sú ešte zapracované. V tomto prípade Vás poprosíme o zaslanie náčrtu, výkresu alebo fotky s kótami na naše marketingové oddelenie, ktoré Vám spracuje cenovú ponuku. V prípade, že potrebujete pomôcť s návrhom tesnenia, obráťte sa prosím na nášho technického riaditeľa alebo vedúceho výroby.
Naša spoločnosť sa špecializuje na materiály – gumové: EPDM, NBR, SBR, Viton, Bentonit, plastové: PVC, TPE a PE.
Áno, naše marketingové oddelenie Vám poskytne požadované informácie a poradí s výberom správneho materiálu.
Áno, pre najviac obrátkové tesnenia držíme hladinovú zásobu.
Áno, po predchádzajúcom dohovore s našimi zamestnancami v pracovnej dobe od 6.00 do 15.00 hod.
Pokiaľ ste boli dohodnutí s našimi zamestnancami, je potrebné za avizovať približný čas príchodu. Tovar prenecháme smenovému predákovi, ktorý Vám tovar odovzdá.
Žiaľ v súčasnej dobe túto formu platby neumožňujeme.
Áno, vieme pri položkách ktoré sú skladom. Cena sa posudzuje podľa veľkosti a dĺžky individuálne, vzhľadom na široký sortiment nášho výrobného programu.
V súčasnosti využívame niekoľko prepravných spoločnosť od balíkovej po paletovú prepravu. Zároveň mame vlastné vozidlá, ktorými môžeme tovar doviesť priamo k Vám.
Žiaľ nie. Pre nových zákazníkov platí pravidlo, že tovar zasielame po 3 odberoch na dobierku / hotovosť / predfaktúru.
Objednávky prijímame prostredníctvo faxu, emailu a telefónu (pri tejto možnosť je nutné dodatočne zaslať objednávku e-mailom / faxom / poštou).
Nízko objemové objednávky zo štandardných materiálov vybavujeme vrámci 14 pracovných dní. Špeciálne tesnenia alebo veľko objemové objednávky vybavujeme podľa aktuálnej vyťaženosti výroby.
Naše tesnenia ako aj tesnenia všetkých výrobcov a dodávateľov sú vyrábané s toleranciou v zmysle STN EN ISO 3302 (E1, E2, E3).

UKÁŽKY PROFILOV